Sdílet na Facebooku

Mýtický ostrov Kréta – ráj Řecka

Vítáme všechny návštěvníky na těchto stránkách věnovaných ostrovu Kréta, největšímu a nejkrásnějšími z řeckých ostrovů. Tento slunný ráj nacházející se na rozhraní Egejského moře ze severu a Libyjské moře z jihu vám až podnos naservíruje cokoliv, co si budete přát. Možná právě proto si každý rok Kréty všímá čím dál více tím turistů a to i od nás. Kréta i celé Řecko toho může pro vás nabídnout opravdu hodně. Od nádherné a nezničené přírody, milých lidí se zajímavou kulturou, až po stále se zlepšující turisté zázemí plné atrakcí. Stačí jedna krátká návštěva a tento kraj si zamilujete navždy, tak jako my.

Právě proto vznikl i tento web, abyste zde jednoduše nalezli spoustu zajímavých a užitečných informací o ostrově Kréta. Chtěli bychom vás obeznámit nejenom s turistickými lákadly jako plážemi, prosluněnými promenádami, zábavními centry a aquaparky, místní kuchyní, ale i s kulturou zdejších lidí, městy a jejich zajímavou tisíciletou historií sahající až do starověku a počátků civilizace. Zároveň zde naleznete i praktické informace týkající se dopravy, dostupnosti služeb nebo počasí. Jednoduše doufáme, že vám tyto stránky pomůžou se získáním zajímavých informací a zajištění krásné a poklidné dovolené. Nebo se zde můžete jen tak začíst mezi řádky a alespoň vzpomenout na chvíle, kdy jste tento nádherný řecký ostrov navštívili.

Za redakci těchto stránek vám přejeme nejenom příjemnou návštěvu tohoto webu o ostrově Kréta, ale následně i tu skutečnou!

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.