Mapa ostrova Kréta

V tomto článku vám přinášíme skvělou mapu celého Řeckého ostrova Kréta z Google Maps. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za satelitní snímky. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí Kréty a třeba se i pokusit najít bájného Mynotaura. Pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.

 

Pěkné mapy Kréty ke stažení

Velmi užitečnou pomůckou při cestě do cizí země jsou mapy a to možná dvojnásobně právě na ostrově jakým je Kréta. Člověk si tak udělá dobrý přehled co je kde zajímavého, co může navštívit nebo kde se nachází důležité města. Právě proto jsme se vám zde rozhodli nabídnout ke stažení pár pěkných map Kréty. Pokud hledáte podrobnější mapy, tak můžete zkusit například ty na internetu například maps.google.com, maps.bing.com nebo české seznamem provozované mapy.cz. Naše mapy mají ale tu výhodu, že si je můžete stáhnout a vytisknout nebo uložit do vašeho notebooku, pda, mobilu a mít je tak kdykoliv u sebe.

Politická mapa (470 x 203, velikost 21 Kb) – Velmi jednoduchý mapa, ukazující čtyři regiony, na které se dělí Kréta a samozřejmě ještě jejich hlavní (správní) města. Nic víc nic míň.

Pokračování článku »