Sdílet na Facebooku

Pěkné mapy Kréty ke stažení

Velmi užitečnou pomůckou při cestě do cizí země jsou mapy a to možná dvojnásobně právě na ostrově jakým je Kréta. Člověk si tak udělá dobrý přehled co je kde zajímavého, co může navštívit nebo kde se nachází důležité města. Právě proto jsme se vám zde rozhodli nabídnout ke stažení pár pěkných map Kréty. Pokud hledáte podrobnější mapy, tak můžete zkusit například ty na internetu například maps.google.com, maps.bing.com nebo české seznamem provozované mapy.cz. Naše mapy mají ale tu výhodu, že si je můžete stáhnout a vytisknout nebo uložit do vašeho notebooku, pda, mobilu a mít je tak kdykoliv u sebe.

Politická mapa (470 x 203, velikost 21 Kb) – Velmi jednoduchý mapa, ukazující čtyři regiony, na které se dělí Kréta a samozřejmě ještě jejich hlavní (správní) města. Nic víc nic míň.

 

Základní auto mapa (1252 x 341, velikost 70 Kb) – Druhá mapa je také poměrně jednoduchá. Naleznete na ní už i menší města a také hlavní silniční tahy. Kromě toho i přístavy s pravidelným lodním spojení, zajímavá vyhlídková místa nebo také pláže na jižní straně ostrova.

 

Podrobná fyzicko geografická mapa (3822 x 1276, velikost 443 Kb) – Třetí mapa už je velmi podrobná. Naleznete v ní nejenom fyzicko geografickou složku zobrazující hlavní přírodní útvary na Krétě, ale i ty nejmenší vesničky a vedlejší silnice. Tuto mapu vám tak můžeme jedině doporučit.

 

Jednoduchá mapa (900 x 477, velikost 26 Kb) – Poslední mapa je také velmi jednoduchá. Můžete na ní rozeznat základní reliéf povrchu Kréty (hory a nížiny) a také nejdůležitější města. To je asi vše.

 

Další pěknou velkou mapu naleznete například tady. Nebo také na této zajímavé stránce taktéž věnované Krétě.

Okomentujte článek

1.) Diskuze na tomto serveru je moderována. Nevhodné komentáře budou smazány.
2.) Podporujeme technologii Gravatar.com. Můžete si nastavit vlastní obrázek avatara.
3.) Jsou povoleny základní HTML tagy pro formátování textu.